Kerio Produkty

kerio_certified-partner kerio-logo
Spoločnosť Kerio je dodávateľom štvorice produktov zameraných na počítačovú infraštruktúru malých spoločností. Naša spoločnosť je ich certifikovaným partnerom s bohatými skúsenosťami nasadzovania a prevádzkovania ich produktov.

Prečo Kerio produkty cez nás?

  • Produkt iba nepredávame, ale aktívne spravujeme vo viacerých spoločnostiach
  • Tam, kde produkt spravujeme, ho skutočne (vďaka nám) aj naplno využívajú
  • Ovládame nasadenie v rôznych prostrediach (virtuálne, linux, windows, prepojenie sietí…)
  • Poskytujeme pomoc pri prevádzke produktu, poradíme aj zadarmo.
  • Sme Certifikovaný partner
  • Kerio nás v r. 2015 ocenilo ako “Skokan roku”

Kerio Control

Robustný a veľmi dobre škálovateľný firewall a brána do internetu. S jej nasadzovaním máme veľmi dobré skúsenosti aj v prostredí, ktoré vyžaduje zložité pravidlá fungovania takéhoto serverového prvku v počítačovej sieti. Samozrejmosťou je zálohovanie internetového spojenia, či pohodlné nastavovanie priorít pri prístupe do internetu. Menežment isto ocení možnosti štatistických prehľadov o prístupoch klientov do internetu. Správcovia zase prehľad využitia internetu v reálnom čase.

Mimochodom – Kerio Control je skvelý monitor prevádzky internetu, keď máte podozrenie na zavírenie siete, alebo keď netušíte, čo sa s Vaším internetom deje. V takom prípade Vám vieme požičať (a nakonfigurovať) Kerio Control počítač/BOX. Mesiac demo prevádzky máte zadarmo.

Kerio Connect

Veľmi kvalitný groupware komunikačný nástroj. Určeným predovšetkým na spracovanie vnútrofiremnej komunikácie. Poskytuje prístup ku kalendárom, kontaktom, úlohám. Všetky tieto informačné nástroje môžete zdieľať naprieč Vašou spoločnosťou. Komunikačné schopnosti výborne dopĺňa vnútropodnikový chat. Mailová komunikácia je chránená viactupňovým antispamom a antivírusovým skenerom. Nechýba podpora všetkých dôležitých protokolov (POP, IMAP, ActiveSync, CalDAV, CardDAV, XMPP), či výkonný a príjemný webmail. Produkt má všetky doplnky, ktoré v prípade Exchange musíte osobitne dokupovať. Navyše, pre jeho beh ako samostatný server nemusíte míňať drahú Microsoft serverovskú licenciu. V rámci ročnej či dvojročnej udržovacej licencii máte vždy nárok na poslednú verziu s novou funkčnosťou. Vaša spoločnosť sa tak technologicky nezasekne v čase nákupu licencie, ale sa ďalej progresívne vyvíja.

Kerio Operator

Ďalšia skvelá aplikácia tejto spoločnosti Vám umožní zaviesť všetky výhody IP telefónie vo Vašej spoločnosti, čím môžete výrazne zvýšiť efektivitu hlasovej komunikácie. Produkt je navyše dostupný ako hardvérové zariadenie, ktoré zjednoduší jeho nasadenie.

Pokiaľ sa potrebujete spýtať na technické, alebo obchodné detaily, alebo nám chcete niečo oznámiť, neváhajte nás kontaktovať. Nič pre Vás nie je záväzné, ani nebudete obťažovaný ak si to neželáte.

[contact_form lang=sk]